Fiberay

Fiberay

Markalar Fiberay

10w RGRW Fiber Optik Kablo Led Işık Kaynağı

10W Tek Gözlü Pırıltı Fonksiyonu+RGBW Çok Renkli+Bluetooth APP/Uzaktan Kumanda LED Fiber Optik Yıldız Tavan Işıkları KitiYükseltilmiş APP/Bluetooth kontrol sürümü, kontrolü daha kolay ve daha akıllı h..

Markalar Fiberay

16w RGRW Fiber Optik Kablo Led Işık Kaynağı

16W Çift Gözlü Pırıltı Fonksiyonu+RGBW Çok Renkli+Bluetooth APP/Uzaktan Kumanda LED Fiber Optik Yıldız Tavan Işıkları KitiYükseltilmiş APP/Bluetooth kontrol sürümü, kontrolü daha kolay ve daha akıllı ..

Markalar Fiberay

6w RGRW Fiber Optik Kablo Led Işık Kaynağı

6W Tek Gözlü Pırıltı Fonksiyonu+RGBW Çok Renkli+Bluetooth APP/Uzaktan Kumanda LED Fiber Optik Yıldız Tavan Işıkları KitiYükseltilmiş APP/Bluetooth kontrol sürümü, kontrolü daha kolay ve daha akıllı ha..

Markalar Fiberay

Fiber Optik Kablo (0,25mm 12000M)

Tek Lifli Uçtan Işıma Fiber Optik Kablo 0,25mm 12.000m, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeff..

Markalar Fiberay

Fiber Optik Kablo (0.5mm 6000M)

Tek Lifli Uçtan Işıma Fiber Optik Kablo 0.50mm 6000m, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeffaf..

Markalar Fiberay

Fiber Optik Kablo (0.75mm 2700M)

Tek Lifli Uçtan Işıma Fiber Optik Kablo 0.75mm 2700m, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeffaf..

Markalar Fiberay

Fiber Optik Kablo (1,5mm 700M)

Tek Lifli Uçtan Işıma Fiber Optik Kablo 1,5mm 700m, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeffaf F..

Markalar Fiberay

Fiber Optik Kablo (1mm 1500M)

Tek Lifli Uçtan Işıma Fiber Optik Kablo 1mm 1500m, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeffaf Fl..

Markalar Fiberay

Fiber Optik Kablo (2,5mm 200M)

Tek Lifli Uçtan Işıma Fiber Optik Kablo 2,5mm 200m, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeffaf F..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 12 (2 Sayfa)