Fiber Optik Kablo

Fiber Optik Kablo

Fiber Optik Kablo Modelleri, ışık geçiren kaliteli fiber optik şeffaf kablo, fiber optic cable çeşitleri.. Fiber optik kablolar ışık kaynakları ile birlİkte gökyüzü yıldız görüntüsü oluşturmak, dekoratif aydınlatmada ve endüstride farklı alanlarda kullanılır.

Marka: Fiberay

Fiber Optik Kablo (0,25mm 12000M)

Tek Lifli Uçtan Işıma Fiber Optik Kablo 0,25mm 12.000m, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeff..

Marka: Fiberay

Fiber Optik Kablo (0.5mm 6000M)

Tek Lifli Uçtan Işıma Fiber Optik Kablo 0.50mm 6000m, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeffaf..

Marka: Fiberay

Fiber Optik Kablo (0.75mm 2700M)

Tek Lifli Uçtan Işıma Fiber Optik Kablo 0.75mm 2700m, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeffaf..

Marka: Fiberay

Fiber Optik Kablo (1,5mm 700M)

Tek Lifli Uçtan Işıma Fiber Optik Kablo 1,5mm 700m, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeffaf F..

Marka: Fiberay

Fiber Optik Kablo (1mm 1500M)

Tek Lifli Uçtan Işıma Fiber Optik Kablo 1mm 1500m, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeffaf Fl..

Marka: Fiberay

Fiber Optik Kablo (2,5mm 200M)

Tek Lifli Uçtan Işıma Fiber Optik Kablo 2,5mm 200m, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeffaf F..

Marka: Fiberay

Fiber Optik Kablo (2mm 350M)

Tek Lifli Uçtan Işıma Fiber Optik Kablo 2mm 350m, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeffaf Flo..

Marka: Fiberay

Fiber Optik Kablo (3mm 150M)

Tek Lifli Uçtan Işıma Fiber Optik Kablo 3mm 150m, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeffaf Flo..

Marka: Fiberay

Siyah Fiber Optik Kablo

Siyah Fiber Optik Kablo, çekirdek malzemesi olarak yüksek yansıtıcı endeksli şeffaf Polimetil Metakrilat (PMMA) ve kaplama malzemesi olarak düşük yansıtıcı endeksli şeffaf Floresin’den yapılmıştır. Iş..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Kurumsal Satış

Online Fiyat Teklifi Al